Píseň Smrti

Píseň Smrti - I. kapitola

15. února 2013 v 12:10 | Lithia

A je to tady! Oficiálně je tu nová povídka s názvem Píseň Smrti! Musím se pochlubit, že jsem již napdala jednadvacátou kapitolu, ale ta už patří do druhé části, moji milí :) Takže doufám, že se vám bude líbit a zovu upozorňuji, že Prolog nejspíše vůbec nepochopíte. Ale to je účel. Prolog opravdu pochopíte až na konci povídky. Vím, že je to zvláštní, Prolog má příběh uvozovat, ale tak... pravidla jsou od toho, aby se porušovala :) Omlouvám se za uvozovky, vždy se mi předělají. Možná, že vám povídka bude ze začátku připadat trochu nudná, ale nebojte! Ono se to pak pořádně rozjede a doufám, že budete nedočkaví na další kapitolu :))

Píseň Smrti - Obálka

13. února 2013 v 14:39 | Lithia

Tákže, vytvořila jsem ve photoshopu obálku, která vypadá jako knižní obálka, ano, čtete dobře, knižní obálka. Obrázek je od by *Mahdesigns. Jak asi víte, povídka bude větší, bude rozdělena na tři části, nebo taky dvě... proto jsem chtěla udělat velkolepější uvedení. Tady je ta obálka, vážení... :) Obálka by me :)) A ano, text je také zvláštní, čekali jste asi něco fantasy, ale chtěla jsem tam dát nádech apokalyptického rázu, chápete :)

Nová povídka - Píseň Smrti

10. února 2013 v 13:49 | Lithia

Povídka pojednává o dívce jménem Madeleine Bonesová, která se stane obětí vraždy a setká se se Smrtí. Ta ji odmítne poslat dál a zadá jí úkol. Úkol, který musí zvládnout, jesliže chce zachránit všechno. Musí zachránit Smrt. Vědci právě objevili lék na zbytek nemocí, tkeré lidstvo tížilo. Rakovina, cukrovka... a smrt. Ano, objevili nesmrtelnost. Vyvíjejí lék, který dokáže zvrátit samotnou Mors (Smrt). Madeleine Bonesová bude vyslána zpět na Zem, aby zabránila vývinu léku a tím zachránila nejen Smrt, ale i všechny ostatní, protože bez Smrti nelze žít. Když není Smrt, není ani Život. A tak se z mladé Madeleine Bonesové stane Faith, bez příjmení. Prostě jen Faith.
Mám už napsáno kolem 20. kapitol, takže bych měla mít první část povídky. Povídka bude rozdělená na více části, které budou po dvaceti kapitolách. Povídka je velmi zmatená a pokud nepochopíte základ, nepochopíte nic. Je dobré si přečíst všechno. I Prolog, protože ten je velmi důležitý na pochopení celého příběhu... nebo aspoň jeho části. Ale bohužel, Prolog pochopíte až na konci příběhu :) Je totiž úplně mimo první dějovou linii.
Na povídce pracuji už velmi dlouho, takže chci vědět nějakou kritiku. Budu ráda za každý názor, který napíšete. Očekávám, že povídku zveřejním asi někdy kolem 15. února, to bude Prolog a první kapitola.
Děkuji za pozornost :) úvodní obrázek by *Mahdesigns.
 
 

Reklama