Nová povídka - Píseň Smrti

10. února 2013 v 13:49 | Lithia |  Píseň Smrti

Povídka pojednává o dívce jménem Madeleine Bonesová, která se stane obětí vraždy a setká se se Smrtí. Ta ji odmítne poslat dál a zadá jí úkol. Úkol, který musí zvládnout, jesliže chce zachránit všechno. Musí zachránit Smrt. Vědci právě objevili lék na zbytek nemocí, tkeré lidstvo tížilo. Rakovina, cukrovka... a smrt. Ano, objevili nesmrtelnost. Vyvíjejí lék, který dokáže zvrátit samotnou Mors (Smrt). Madeleine Bonesová bude vyslána zpět na Zem, aby zabránila vývinu léku a tím zachránila nejen Smrt, ale i všechny ostatní, protože bez Smrti nelze žít. Když není Smrt, není ani Život. A tak se z mladé Madeleine Bonesové stane Faith, bez příjmení. Prostě jen Faith.
Mám už napsáno kolem 20. kapitol, takže bych měla mít první část povídky. Povídka bude rozdělená na více části, které budou po dvaceti kapitolách. Povídka je velmi zmatená a pokud nepochopíte základ, nepochopíte nic. Je dobré si přečíst všechno. I Prolog, protože ten je velmi důležitý na pochopení celého příběhu... nebo aspoň jeho části. Ale bohužel, Prolog pochopíte až na konci příběhu :) Je totiž úplně mimo první dějovou linii.
Na povídce pracuji už velmi dlouho, takže chci vědět nějakou kritiku. Budu ráda za každý názor, který napíšete. Očekávám, že povídku zveřejním asi někdy kolem 15. února, to bude Prolog a první kapitola.
Děkuji za pozornost :) úvodní obrázek by *Mahdesigns.
 


Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama