Únor 2013

Píseň Smrti - I. kapitola

15. února 2013 v 12:10 | Lithia |  Píseň Smrti

A je to tady! Oficiálně je tu nová povídka s názvem Píseň Smrti! Musím se pochlubit, že jsem již napdala jednadvacátou kapitolu, ale ta už patří do druhé části, moji milí :) Takže doufám, že se vám bude líbit a zovu upozorňuji, že Prolog nejspíše vůbec nepochopíte. Ale to je účel. Prolog opravdu pochopíte až na konci povídky. Vím, že je to zvláštní, Prolog má příběh uvozovat, ale tak... pravidla jsou od toho, aby se porušovala :) Omlouvám se za uvozovky, vždy se mi předělají. Možná, že vám povídka bude ze začátku připadat trochu nudná, ale nebojte! Ono se to pak pořádně rozjede a doufám, že budete nedočkaví na další kapitolu :))

Píseň Smrti - Obálka

13. února 2013 v 14:39 | Lithia |  Píseň Smrti

Tákže, vytvořila jsem ve photoshopu obálku, která vypadá jako knižní obálka, ano, čtete dobře, knižní obálka. Obrázek je od by *Mahdesigns. Jak asi víte, povídka bude větší, bude rozdělena na tři části, nebo taky dvě... proto jsem chtěla udělat velkolepější uvedení. Tady je ta obálka, vážení... :) Obálka by me :)) A ano, text je také zvláštní, čekali jste asi něco fantasy, ale chtěla jsem tam dát nádech apokalyptického rázu, chápete :)


Nová povídka - Píseň Smrti

10. února 2013 v 13:49 | Lithia |  Píseň Smrti

Povídka pojednává o dívce jménem Madeleine Bonesová, která se stane obětí vraždy a setká se se Smrtí. Ta ji odmítne poslat dál a zadá jí úkol. Úkol, který musí zvládnout, jesliže chce zachránit všechno. Musí zachránit Smrt. Vědci právě objevili lék na zbytek nemocí, tkeré lidstvo tížilo. Rakovina, cukrovka... a smrt. Ano, objevili nesmrtelnost. Vyvíjejí lék, který dokáže zvrátit samotnou Mors (Smrt). Madeleine Bonesová bude vyslána zpět na Zem, aby zabránila vývinu léku a tím zachránila nejen Smrt, ale i všechny ostatní, protože bez Smrti nelze žít. Když není Smrt, není ani Život. A tak se z mladé Madeleine Bonesové stane Faith, bez příjmení. Prostě jen Faith.
Mám už napsáno kolem 20. kapitol, takže bych měla mít první část povídky. Povídka bude rozdělená na více části, které budou po dvaceti kapitolách. Povídka je velmi zmatená a pokud nepochopíte základ, nepochopíte nic. Je dobré si přečíst všechno. I Prolog, protože ten je velmi důležitý na pochopení celého příběhu... nebo aspoň jeho části. Ale bohužel, Prolog pochopíte až na konci příběhu :) Je totiž úplně mimo první dějovou linii.
Na povídce pracuji už velmi dlouho, takže chci vědět nějakou kritiku. Budu ráda za každý názor, který napíšete. Očekávám, že povídku zveřejním asi někdy kolem 15. února, to bude Prolog a první kapitola.
Děkuji za pozornost :) úvodní obrázek by *Mahdesigns.

Ruční papír

8. února 2013 v 16:50 | Lithia |  Patlaniny

Ve Světě práce, což je jeden školní předmět, jsme vyráběli ruční papír a já se s vámi chci o můj výtvor podělit. Dělali jsme ho s mou nejlepší kamarádkou a tak jsme si ho rozdělili, tudíž se nelekněte toho, že je rozpůlený :) Je ve velmi špatné kvalitě... foceno mobilem... úvodní obrázek by *goosielala.

Chcete text?

7. února 2013 v 15:46 | Lithia |  Textoviny

Napadlo mě, že bych mohla na přání vytvářet texty k písním. Už jsem jich vytvořila docela dost a s rýmováním nemám problém, pokud si ale někdo bude přát přímo nerýmované, nebráním mu :) Chápu, že psaní textů je jistě ošemetná záležitost, ale já vám dávám svůj čas a pokud budete chtít složit text k hudbě (jste třeba zpěvák), tak napište do komentářů, ale musíte splňovat podmínky:
1, Hudba musí být piáno (na jiné neskládám a piáno je nejlepší)
2, Žádná veselá nebo dětská témata (nechci nic, co bude veselé, já skládám písně ze života)
3, Mějte trpělivost
Pochopte, že text je celkem dlouhá záležitost, ovšem do tří dnů bych to měla mít, opravdu. Doporučuji korejského pianistu Yirumu na výběr hudby.
Pokud chcete napsat text, napište do komentářů následující:
1, Jméno
2, Blog (pokud máte)
3, Odkaz na hudbu (nejlépe youtube)
4, Téma písně
5, Nějaké zvláštní požadavky...?
To je asi vše, na závěr bych chtěla říct, že jsem na každý text pyšná, proto prosím, nepublikujte na blogu, jen pro osobní potřeby... obrázek by *Hallucination-Walker.

Přátelství je životní dar

5. února 2013 v 14:41 | Lithia |  Textoviny

Tak jsem se rozhodla napsat text k piánu od Yirumy - Kiss The Rain... původně to bylo do soutěže Hogwarts.cz, ale pak jsem zjistila, že nesplňuji zadání a bylo mi líto, že to zůstane ležet v šuplíku... :) Mám už napsaný text i k River Flows In You... :) úvodní obrázek by *Hallucination-Walker.

Laskavá Smrt

3. února 2013 v 15:21 | Lithia |  Patlaniny

Ano, další patlanina... kresleno ve škole pro soutěž... nic moc... je to nebarevné, tudíž nejdou vidět stíny... špatně vyfoceno mobilem, no, vy-víte-co... kravina :) úvodní obrázek by *goosielala.

Ocenění

2. února 2013 v 16:19 | Lithia |  Patlaniny

S kreslením obrázků nemám valné zkušenosti, ale aspoň se snažím :) Nakreslila jsem tento obrázek do soutěže pro Hogwarts.cz a doufám, že se to aspoň trochu povedlo... úvodní obrázek by *goosielala.